Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Skąd te niedopłaty za ciepło?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2017 r. o 15:09 Powrót do artykułu
poki co za ogrzanie mieszkania 33,5 m2 wyszło prawie 5 tys prezes opec nie widzi w tym nic dziwnego ani zadnych nieprawidłowości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
poki co za ogrzanie mieszkania 33,5 m2 wyszło prawie 5 tys prezes opec nie widzi w tym nic dziwnego ani zadnych nieprawidłowości :)
 zdjąć podzielniki i będzie taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodaj swoją opinię na forum skupiającym polskie spółdzielnie mieszkaniowe! podziel się swoim zdaniem z innymi - anonimowo i bezpłatnie. zapraszam: ******spoldzielniamieszkaniowa24.pl/forum/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakiś sposób aby pozbyć się "Tych Sfałszowanych PODZIELNIKÓW " z odczytem radiowym Przeciez karzdy wie że po zamontowniu podzielników Opłaty wzrosły 100%. Ja mam 4 pokoje i staram się bardzo oszczedzać -grzeję tylko w 1 pokoju i łazięce na stałe - pozostałe zakręcone i co roku przychodzi NIEDOPŁATA ok 1000 -1200 zł. To co mogę jeszcze zrobić żeby przezyć jakoś w zimie? Niestety OPEC I PSM w imie dobra systemu "Rozliczeniowego " Odmawia ich demontaż Ręce opadają:(( CHyba nie ma sily na Monopolistów!!:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...